"SAĞLIKLI YAŞAMANIZ İÇİN"

TAMAMLAYICI TIP

Nöralterapi

Nöralterapi lokal anestezik madde kullanılarak yapılan regülasyon yani düzenleme tedavisidir.

devamı

Proloterapi

Fibroblastları ve osteblastları uyararak tendon ve ligamentlerin kemiğe yapışma yerlerinde güçlenme sağlayan bir yöntemdir.

devamı

Kinezyoloji

Sırt ağrıları, Obezite, Migren, Adale krampları, Alerjiler, Sindirim bozuklukları, Depresyon, Anksiyete, Konsantrasyon bozuklukları, Hiperaktivite vb. hastalık tedavisinde kullanılmaktadır.

devamı

Ozon Sauna

Bağışıklık sistemini güçlendirmek, Sağlıklı kilo vermek, Cildinizi sıklaştırma ve güzelleştirmek istermisiniz!!

devamı

Ozon Tedavisi

Ozon, toksik olmayan ve yaşamsal değerimiz olan oksijen moleküllerinin bileşkesinden oluşmaktadır.

devamı

Akupunktur

Solunum Yolu Hastalıkları, Sindirim Sistemi Hastalıkları, Cilt Hastalıkları, Nörolojik Hastalıklar, Psikiatrik Hastalıklar, Kalp-Damar Hastalıkları, Alışkanlıklar vb.. bir çok hastalık tedavisinde kullanılmaktadır.

devamı

Fitoterapi

Bitkilerin içerdiği kimyasal maddeleri belirli doz ve şekillerde kullanarak hastalıkları önleme ve tedavi etmektir.

devamı

Detoksifikasyon

Kişiye özel detaylı bedensel analizler (Vegatest, Proquant, Reviquant) yapılarak bu konuda yeterli tamamlayıcı tıp eğitimi almış hekimler tarafından kişiye özel bir yaklaşımla tedavi edilmesi gereken bir rahatsızlıktır.

devamı

Manyetik Alan Tedavisi

Doğal ve hassas bir tedavi şekli olan manyetik alan etkileşimine dayanan yani girişimsel olmayan fiziksel bir tedavi metodudur.

devamı

Kök Hücre Ve Kök Hücre Tedavisi-CGF

Kök hücreler vücudumuzda bütün doku ve organları oluşturan ana hücrelerdir. Henüz farklılaşmamış olan bu hücreler sınırsız bölünebilme ve kendini yenileme, farklı organ ve dokulara dönüşebilme yeteneğine sahiptir.

devamı

Scio (Quantum Feedback-QUEX ED)

Scio QuEx-ED, vücut analizi ve enerji dengelemesi için biorezonans ve biofeedback alanlarını birleştiren otomatik, bilgisayarla çalıştırılan, non-invaziv bir cihazdır.

devamı

Online İşlemler

E-Randevü     •    İletişim Formu     •    Ziyaretçi Defterine Mesaj Yaz

Uzm.Dr. Mesut Caner YUSUFOĞLU

1971 doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi İzmir’de tamamladım. 1989 yılında Akdeniz Üniversitesinde Tıp eğitimime başladım. 1996 yılında tıp fakültesinden mezun olduktan sonra Kastamonu ili İnebolu ilçesinde 2 yıl mecburi hizmetimi yaptım.

1999 yılında  İzmir Basınsitesi Rehabilatasyon ve Yaşlı Bakım Merkezinde 6 yıl hekimlik görevini sürdürdüm. 2005 yılnda İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimlik bölümünde ihtisasa başladım. 2008 yılında Aile Hekimi Uzmanı olarak Kütahya ili Simav ilçesinde 1.Nolu sağlık ocağında ve Simav Doç.Dr.İsmail Karakuyu hastanesinde mecburi hizmet görevi yaptım. 2011 yılında Manisa ili Ahmetli İlçe Devlet hastanesine atandım. devamı...

Bize Ulaşın:
Bizi Facebookta Takip Edin
Tamamlayıcı TIP
İnsan bedeninin tüm sistemleri uyum içinde çalışıyorsa tam anlamıyla sağlıklı olmaktan söz edilebilir. Çağdaş Tamamlayıcı Tıp yaklaşımında amaç vücudun iç dinamiklerini harekete geçirerek, gerekli iç dengeyi kurmak ve kişileri sağlığına kavuşturmaktır. Tamamlayıcı Tıbbın en önemli özelliği insan bedenine bir bütün olarak bakmasıdır. Amacı hastalıkları yavaşlatmak, tedavi etmek ve aynı zamanda kişinin hastalanmasını da önlemektir. devamı
Tüm Hakları Saklıdır. Uzm. Dr. Mesut Caner YUSUFOĞLU