"SAĞLIKLI YAŞAMANIZ İÇİN"

SCİO (Quantum Feedback- QuEx/ED) Tedavisi  İle Sigaraya Son  !!!

BİZDEN HABERLER

SCİO  (Quantum Feedback- QuEx/ED) İle Sigara Nasıl Bırakılabilir  ?

Yapmanız gereken ilk ve tek şey sigarayı bırakmaya karar vermektir. Bu, insanın hayatında alabileceği en önemli kararlardan biridir. Bu kararı verdikten sonra, SCİO size sigarayı bırakmanızda büyük kolaylık sağlayacaktır.

Sigarayı Bırakmak İsteyen Kişi Neler Yapmalıdır ?

Öncelikle sigara bırakmaya kesin kararlı olduğundan emin olmalıdır. Çoğu zaman bir gün belirlemek ve buna hazırlanmak yararlı olmaktadır. Tedaviye gelirken son sigara içilmeli. Randevuya gelirken, 1 lt cam şişede su ve içtiğiniz sigarayı yanınızda getirilmelidir. Suya biorezonans cihazı ile içtiğiniz sigaranın bilgisi yüklenmektedir. Tedavi sonrası sigara isteği olursa, sigara bilgisi yüklenmiş bu suyu tüketmeniz öneriliyor. Ayrıca sigara bağımlılığınıza neden olan bilinçaltı duygularınız kinezyoloji tekniği ile tespit edilerek, bu duygulara yönelik tedavi uygulanır. Maksimum 2 seansta sigara bağımlılığına son veriliyor. 2.seansta kan, idrar, tükrük analiziyle biorezonans cihazıyla vücudunuzdaki nikotin bağımlılığı çözümleniyor. Böylelikle tedavi ve sonuçları da anlamlı derecede yüksek oranlarda başarı sağlamaktadır.

Tedavide  Neler Uygulanmaktadır ?

SCİO (Quantum Biofeedback), Akupunktur, Psikokinezyoloji, Lazer, SOE Oksijen Tedavisi, Lazer Akupunktur, Manyetik alan regülasyonu ve nikotin detoksu, Biofoton tedavisi  uygulanmaktadır.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Takvim

Bize Ulaşın:
Bizi Facebookta Takip Edin
Tamamlayıcı TIP
İnsan bedeninin tüm sistemleri uyum içinde çalışıyorsa tam anlamıyla sağlıklı olmaktan söz edilebilir. Çağdaş Tamamlayıcı Tıp yaklaşımında amaç vücudun iç dinamiklerini harekete geçirerek, gerekli iç dengeyi kurmak ve kişileri sağlığına kavuşturmaktır. Tamamlayıcı Tıbbın en önemli özelliği insan bedenine bir bütün olarak bakmasıdır. Amacı hastalıkları yavaşlatmak, tedavi etmek ve aynı zamanda kişinin hastalanmasını da önlemektir. devamı
Tüm Hakları Saklıdır. Uzm. Dr. Mesut Caner YUSUFOĞLU