"SAĞLIKLI YAŞAMANIZ İÇİN"

Anti Aging (Erken Yaşlanmayı Önleme) Ve Ozonterapi

BİZDEN HABERLER

Kim uzun yıllar gençliğini korumak, sağlıklı ve fit kalmak istemez ki!Uzun yıllar boyunca bilim adamları gençliği korumanın sırrını keşfetmek için yoğun araştırmalar yaptı ve sonuç olarak yeni bir yöntem ortaya çıktı: Anti-Aging. Anti-Aging filozofisine göre, önemli olan ne kadar uzun yaşadığınız değil, bu süre içerisinde ne kadar kaliteli yaşadığımız! Artık biliyoruz ki gençliği uzatıp yaşlanmayı geciktirmek mümkün. İnsan ömrü 125 yaş sınırlarını zorlayacak yakında. Hem de ileri yaşlarda, orta yaşlıların dinçliği ve zindeliğiyle!

Yaşlanmaya karşı yapılacak çok şey var elbette.  Fakat bunların en önemlilerinden biri ozon terapidir. Yaşlı kişiler ozon tedavisine oldukça iyi yanıt verirler.  Bu yöntemin hedefi uzun yıllar gençlik enerjisini korumak, dinç kalmak ve hastalıklara karşı direnç oluşturmaktır…

Yaşlanmanın pek çok sebebi var, ama en önemli 3 faktörü büyük ölçüde kontrol edebiliriz: Serbest radikaller, hormonların azalması ve sağlıksız yaşam. Siz de bu faktörlere savaş açarak, uzun yıllar gençliğinizi koruyabilirsiniz.

Ozon terapi sayesinde oksijenin dokular tarafından daha iyi kullanımı sağlanır, hücre yenilenmesi artar, bağışıklık sistemi ve vücutta yaşlanmayı sağlayan serbest radikallere karşı, vücudun antioksidan sistemi harekete geçirilir.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Takvim

Bize Ulaşın:
Bizi Facebookta Takip Edin
Tamamlayıcı TIP
İnsan bedeninin tüm sistemleri uyum içinde çalışıyorsa tam anlamıyla sağlıklı olmaktan söz edilebilir. Çağdaş Tamamlayıcı Tıp yaklaşımında amaç vücudun iç dinamiklerini harekete geçirerek, gerekli iç dengeyi kurmak ve kişileri sağlığına kavuşturmaktır. Tamamlayıcı Tıbbın en önemli özelliği insan bedenine bir bütün olarak bakmasıdır. Amacı hastalıkları yavaşlatmak, tedavi etmek ve aynı zamanda kişinin hastalanmasını da önlemektir. devamı
Tüm Hakları Saklıdır. Uzm. Dr. Mesut Caner YUSUFOĞLU